O nasCokolwiek robisz, bądź w tym najlepszy. Z takim podejściem przez wiele lat uczyliśmy się rozwiązywać problemy naszych klientów w zakresie czystości. Odbyliśmy mnóstwo szkoleń, które oprócz wiedzy dawały możliwości obcowania z najlepszymi ekspertami w branży. Pełne zaangażowanie w każdą wykonywaną czynność zaowocowało bogatą wiedzą, która w połączeniu z olbrzymią praktyką daje nieocenione możliwości.

Dziś nasz zespół liczy kilkadziesiąt nietuzinkowych, ambitnych jednostek, maksymalnie zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków. Tworzymy zespół profesjonalistów, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych, a najlepszą nagrodą za ciężką pracę jest uścisk dłoni zadowolonego klienta.

Nasza misja

W naszej działalności stawiamy na jakość, profesjonalizm w codziennej pracy oraz satysfakcję klienta.

Wykorzystujemy bogatą wiedzę i doświadczenie, aby być cenionym partnerem i dostawcą najlepszych rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta.

Każde zlecenie wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, zdobywając uznanie i zaufanie klienta.


Sprzątamy kompleksowo

W naszej ofercie znaleźć można praktycznie każdą usługę, jaka związana jest ze sprzątaniem, jednak wyodrębniamy trzy główne działy, w których się specjalizujemy.

Sprzątanie bieżące, Usługi specjalistyczne, w tym sprzątanie pobudowlane oraz Renowację posadzek.

Sprzątanie    |    Sprzątanie pobudowlane    |    Prace specjalistyczne    |    Centrum Szkoleniowe    |    Renowacja posadzek    |    O nas    |    Kontakt

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Akademia Czystości`2016. biuro@akademiaczystosci.com.pl