Pracujemy dla najlepszych


Zaufanie, jakim darzą nas najwięksi, światowi potentaci to najlepsze potwierdzenie jakości naszych usług.

Od października 2012 roku firma Akademia Czystości z siedzibą w Tychach, świadczy dla nas usługi związane z utrzymaniem porządku i czystości.

Do obowiązków firmy należy dbałość o pomieszczenia biurowe, sale konferencyjne oraz halę magazynowo produkcyjną.

Usługi są wykonywane w sposób poprawny i kompetentny oraz zgodnie z aktualnymi potrzebami i oczekiwaniami firmy. Pracownicy firmy Akademia Czystości wykazują się zaangażowaniem oraz starannym i terminowym wykonywaniem zleconych prac. Szybko i sprawnie reagują na zgłoszenia.

Dotychczasową współpracę oceniamy bardzo pozytywnie.

Zaświadczamy, że firma Akademia Czystości Sp. z o.o. wykonuje w naszym obiekcie usługi porządkowe. Prace wykonywane są rzetelnie, zgodnie z ustaleniami i zawartą umową, co sprawie, że jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani tą współpracą.

Pracownicy firmy mają profesjonalne podejście do pracy, są dobrze zorganizowani i przygotowani pod względem merytorycznym. Wykazują się zaangażowaniem, a wszelkie Nasze ustalenia realizowane są w trybie natychmiastowym.

Z pełną odpowiedzialnością potwierdzamy firmę Akademia Czystości Sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera, który świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie i jednocześnie we właściwy sposób traktuje swojego klienta.

Zaświadczam, że firma Akademia Czystości Sp. z o.o. świadczy dla nas usługę bieżącego utrzymania czystości pomieszczeń biurowych, socjalnych oraz produkcyjnych. Z usług firmy Akademii Czystości korzystamy także w przypadku zaistnienia konieczności wykonania jednorazowych usług porządkowych, nie wchodzących w skład regularnej usługi jak np. sprzątanie terenu zewnętrznego.

Prace są wykonywane dokładnie, starannie i terminowo, co skutkuje naszym zadowoleniem z podjętej współpracy. Pracownicy firmy są bardzo dobrze przygotowani do pracy w zakresie merytorycznym oraz zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt do wykonywania usługi. Firma wykazuje się pełnym profesjonalizmem, jak również szybką reakcją w odpowiedzi na wszelkie prośby i zgłoszenia z naszej strony.

Doświadczenie w/w firmy oraz kwalifikację pracowników przyczyniły się do tego, ze podjęta współpraca przebiega bez zakłóceń.

Ze względu na brak zastrzeżeń z naszej strony polecamy w/w firmę, gdyż postawa pracowników zatrudnionych w firmie Akademii Czystości jest gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.


Firma Akademia Czystości Sp. z o.o. świadczy dla nas usługi z zakresu utrzymania porządku od 2012 roku.

Prace wykonywane są codziennie przez dobrze zorganizowaną i mającą profesjonalne podejście do pracy kadrę. Pracownicy firmy wywiązują się ze swoich obowiązków z zaangażowaniem, w sposób sumienny, dokładny i terminowy. Szybko reagują na wszelkie prośby i zgłoszenia.

Współpraca z firmą od samego początku układa się pozytywnie, dlatego też z całą odpowiedzialnością polecamy firmę Akademia Czystości Sp. z o.o.


Sprzątanie    |    Sprzątanie pobudowlane    |    Prace specjalistyczne    |    Centrum Szkoleniowe    |    Renowacja posadzek    |    O nas    |    Kontakt

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © Akademia Czystości`2016. biuro@akademiaczystosci.com.pl